Դընիզ Մուլե (Ֆրանսիա)
Ֆրանսիայի ռեֆորմիստական եկեղեցու և Ժնևի բողոքական եկեղեցու պաստոր: Կաննում անցկացրած մանկությունից, համալսարանում մանկավարժություն և հումանիտար գիտություններ ուսանելուց հետո սովորել է Մոնպելյեի (Ֆրանսիա) Բողոքական աստվածաբանական համալսարանում, ավարտել է նաև Չիկագոյի և Ռիչմոնդի (ԱՄՆ) Բողոքական աստվածաբանական համալսարանը: Քահանա է եղել ԱՄՆ-ի, Ֆրանսիայի և Շվեյցարիայի տարբեր եկեղեցական ծխերում: PRO-FIL–ի (Ֆրանսիա), WACC-ի անդամ է, INTERFILM-ի փոխնախագահ: 2000-ից, որպես INTERFILM-ի պատվիրակ, SIGNIS-ի հետ կազմում է Կաննի փառատոնի էկումենիկ ժյուրին: Եղել է Լոկառնոյի, Բեռլինի, Կաննի և Մոնրեալի կինոփառատոների էկումենիկ ժյուրիի անդամ:
Ժոս Հոռեմանս (Բելգիա)
Լրագրող և կինոքննադատ: Հետևել է մանկավարժության դասընթացի և գիտական աստիճան ունի հոգեբանությունից: Դարձել է ուսուցիչ, ապա` Անտվերպենի թեմի կաթոլիկական կրթության տնօրենը: 1968-ից Կաթոլիկական կինոլիգայի (այժմ` Film Magie) անդամ է, իսկ 1993-ից` այս կազմակերպության և դրա Անտվերպենի շրջանային կոմիտեի նախագահը: 30 տարի գրում է կինոհանդեսների համար` որպես անկախ լրագրող: 2005-ի հունիսից SIGNIS-ի եվրոպական բաժնի նախագահն է: Եղել է Լոկառնոյի, Մոնրեալի և Կաննի էկումենիկ ժյուրիների անդամ:
Գեւորգ աբեղա Սարոյան (Հայաստան)
Ծնվել է 1977 թ. Մասիսում: Ուսանել է Սուրբ Էջմիածնի Գեւորգյան ճեմարանում: Անգլերեն լեզու եւ հոգեբանություն է սովորել Քոնքորդիա քոլեջում (ԱՄՆ): Աստվածաբանության բակալավրի աստիճանն ստացել է Մեծ Բրիտանիայի Լիդսի համալսարանում, իսկ մագիստրոսինը` Օքսֆորդի: Վազգենյան հոգեւոր դպրոցի տեսուչն է:

Denyse Muller (France)
Muller is the Pastor of Reformed Church of France and of the Protestant Church of Geneva. Spending her childhood in Cannes, and getting a university education in pedagogy and humanities, Muller graduated from the Protestant Theological University in Montpellier (France) and the Protestant Theological University in Chicago and Richmond (USA). She worked as a minister in different parishes in USA, France and Switzerland. Muller is a member of PRO-FIL (France), the WACC and the Vice-President of INTERFILM. An INTERFILM delegate, Muller has been organizing the Ecumenical Jury at the Cannes Festival with the SIGNIS since 2000. Muller is also a member of the Ecumenical Jury at the Locarno, Berlin, Montreal and Cannes festivals.
Jos Horemans (Belgium)
Journalist and film critic, Horemans finished a training course for teachers and holds a degree in psychology. He worked as a teacher, and later director of the Catholic education of the Antwerp Diocese. Horemans is a member of the Katholiek Filmliga (now Film Magie) since 1968, the President of this association as well as its regional committee in Antwerp since 1993. He has been contributing to film magazines as an independent journalist for 30 years. Horemans is the President of SIGNIS - Europe since June 2005. He is also a member to the Ecumenical Jury at the Locarno, Montreal and Cannes festivals.
Reverend Father Gevorg Saroyan (Armenia)
Born 1977, in the town of Masis, Saroyan is a graduate of the Gevorkian Seminary of Holy Etchmiadzin. He studied English and Psychology at the Concordia College (USA). Saroyan received his Bachelor’s and Master’s degrees in Theology from the University of Leeds and the Oxford University in Great Britain respectively. Saroyan is the Dean of the Vaskenian Seminary.